Wybór, Praca , Działanie.

W Internecie mamy dużo możliwości. Szczególnie tych finansowych. Kwestia tego kto czego szuka i czym żyje. Możemy grać w gry, sprawdzać czas wyjazdu autobusu z naszej miejscowości, opłacać rachunku lub też….zarabiać.

Online pracuję już od kilku lat, zawsze wychodziłem z założenia że muszę mieć miejsce w którym mogę o czymś pisać, coś pokazywać, czymś fajnym się „jarać”.  Po administrowaniu kilku for o tematyce ogólnej które były też związane z moją pracą etatową (obr. Sterowane Numerycznie) przyszedł czas na spędzanie czasu w sieci, w nieco bardziej przydatny sposób.

Zarabianie Online

Internet to potężna infrastruktura i tak naprawdę każdy kto coś umieszcza w internecie to na tym chce zarobić. Strony firmowe oferują Nam swoje produkty, Allegro, eBay w podobny sposób na nich zarabia, ktoś prowadzi bloga o swojej pasji – też umieszcza reklamy dzięki którym zarabia.

Każdy z nas ma różne potrzeby. Każdy z nas kieruje się czym innym przy wyborze firmy z którą chce w przyszłości zarabiać i rozwijać. Znając zapotrzebowanie na rynku, wpadłem na prosty „deal”.

Dlaczego mam działać tylko w kryptowalutach, skoro nie każdego to kręci. Dlaczego miałbym współpracować z firmą która zabezpiecza Nas i daje zarobić poprzez zakup złota – przecież dla niektórych „nie wszystko co złoto to się świeci”. Dlaczego miałbym być tylko w MLM – skoro niektórzy nie przepadają za firmami produktowymi. I na koniec dlaczego miałbym działać tylko w programach partnerskich skoro nie każdy lubi polecać czy też rekomendować tego typu projekty.

 

Mam blog i mogę na nim się dzielić przemyśleniami „na każdy temat” i każdą branżę. Tzw. zasięga wzrasta.

 

Pewnie pamiętasz talk-show Mariusza Szczygła emitowany w polskim kanale telewizyjnym Polsat. Mówiło się tam o bardzo różnych tematach. Program nigdy nie nudził i zawsze też miał swoich odbiorców.

Dlaczego?

Ponieważ był urozmaicony. Podobnie jak firmy, projekty, możliwości, pewne etapy w życiu czy formy rozwoju w Internecie.

Przechodząc do sedna sprawy. Opiszę to czym ja się zajmuję, gdzie się rozwijam, gdzie inwestuję, gdzie nabywam wiedzę i gdzie zarabiam.

Blog. Mega ważna rzecz. Tu się realizujemy, zdobywamy kontakty, rozpoczynamy pracę z partnerami biznesowymi, piszemy o swoim życiu czy też przemyśleniach.

Najlepszy, Najpewniejszy – jest blog na płatnym hostingu!

Wiem że są różne opcje prowadzenia bloga darmowego ale….

– jeżeli faktycznie chcesz się zająć zarabianiem w sieci to tego typu stronki mają „dziwne domeny”, z drugiej strony ktoś ci może napisać

„Siemka, piszesz o zarabianiu a nie stać Ciebie na płatną domenę lub hosting?”

Daje do myślenia prawda? 🙂

– z drugiej strony z własnego doświadczenia mogę Ci napisać że na początku miałem strony, fora tematyczne na darmowych serwerach. Brak możliwości backupu, słabe zabezpieczenia a w końcu zamknięcie serwisu hostingowego spowodował to, że 2 lata włożonej pracy poszło na marne. Nie popełnij tego błędu.

Dlatego też mam dla Ciebie sprawdzone opcje do prowadzenia własnego bloga, który nie zniknie z sieci, jest dobrze zabezpieczony, ma najlepsze narzędzia do pracy online oraz ogromne zaplecze odnośnie pomocy w samej pracy nad nim. Jednym słowem masz wszystko w jednym. Zaczynasz swoje działania – „instant” 🙂

 

Wszystkie Potrzebne Narzędzia Do Budowy Marki i Wizerunku w Jednym Miejscu

 

PIERWSZA OPCJA – DLACZEGO NIEKTÓRZY LUDZIE NIE MAJĄ PIENIĘDZY A INNYM ROŚNIE KONTO?

 

 

DRUGA OPCJA

Najważniejsze elementy, dzięki którym z łatwością zbudujesz swoją markę w internecie. Twoja strona, Twój blog gotowy od pierwszej chwili. Nie musisz go nawet instalować. Duża wartość w postaci szkoleń z marketingu. Dodatkowo jak w każdym systemie – zarabiasz na nim z poleceń.

 

Zakładam więc że masz już swój blog. Teraz warto mieć na nim coś – na czym będziesz zarabiać. Zazwyczaj najprościej i najszybciej możemy pracować inwestując swój czas, swoje pieniądze oraz kontakty. Pamiętaj….


„Bez pracy nie ma kołaczy”


Jeżeli wydaje ci się że bez pewnych działań, swojej inwestycji oraz poświęconego czasu – zarobisz?  To niestety muszę Ciebie zmartwić.

W Internecie możemy podzielić „marketingowców na trzy grupy.

-pierwsza masowa, działa mocno online, buduje swoją markę, kontakty, ma duże struktury

-druga indywidualna, nie polecają, nie robią typowej sprzedaży, pracują swoim kapitałem inwestując w różne projekty

-trzecia ogólna, robią i jedno i drugie, polecają, budują swoje Teamy, inwestują swoje pieniądze

 

W jakich branżach możesz pracować?

 

Kryptowaluty


Sposobów jest wiele:

-zakup krypto na giełdzie, trzymanie , obserwacja rynku, sprzedaż w zadawalającej cenie

-projekty inwestycyjne w których nasz kapitał pracuje i generuje kolejne kryptowaluty

-trading na giełdzie, szybka metoda gdzie zarabia się na spadkach , wzrostach danej kryptowaluty  poprzez własne spekulacje poparte informacjami z sieci

-trading na arbitrażu, gdzie pomocny jest system który działa na kilku giełdach

-kopanie w kopalni, farmie poprzez różnego typu kontrakty wydobywcze, pule miningowe – pasywnie!, inwestujemy a resztą zajmuje się firma w której pracują koparki

-darmowy lub płatny mining w chmurze lub tzw. „kraniki”

-zakup kryptowaluty za którą stoi Technologia, Społeczność oraz Infrastruktura a więc cały Ekosystem powiązany z płatnościami firmową krypto

Przedstawiam kilka najbardziej korzystnych opcji w branży

Rockwall Investments:

Świetna polska firma. Biznes typowo pasywny. Korzystne rozwiązania dla każdego kto chce zarabiać w Internecie. Świetne, nowe produkty o których właściciele mówili na evencie:

w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji

BitClub Network

Firma działa od około 2014 roku. Można tu kupić pule miningowe lub GPU. Nie interesuje nas prąd, zaplecze techniczne czy sam sprzęt.

 

The Gcc Group

Firmę prowadzi Duńczyk Jan M. Pasboel
Ta firma zrewolucjonizuje świat.
Działa na Ekosystemie24 czyli kilkunastu branżach głównie opartych o druk 3D w której płatności odbywają się firmową kryptowalutą.

 


Programy Partnerskie

 

REKOMENDUJESZ? POLECASZ? CHCESZ ZARABIAĆ?

WIĘC NIC NIE ZMIENIAJ!

YouOk TO BEZOBSŁUGOWY SYSTEM SPRZEDAŻOWY

 

-aby zarabiać – nie musisz nic wpłacać
-rekomendujesz produkty i usługi YouOk
-dzięki temu otrzymujesz CASHBACK a więc prowizje z sprzedaży
-końcową transakcją oraz świadczeniem usług zajmuje się YouOk

 

Aby w pełni zrozumieć ideę YouOk, polecam obejrzeć jedną z prezentacji którą poprowadzili właściciele a zarazem moi dobrzy znajomi.

 

 

 

BeerBiz

Biznes tradycyjny oparty o …Piwo! Mamy tu możliwość zareklamowania swojego gotowego bloga! Wypromowania go a także możemy na nim polecać bardzo smaczne, niemieckie piwko PolsterBrau. Dzięki jego promowaniu oczywiście też zarabiamy.

 

 

Oczywiście swoje beczki też dostałem. Ważne!!! – Zanim komuś coś polecisz – Zawsze przetestuj osobiście!

 

 

 

…. A w kolejnym kroku – FAKTY!

To że zarabiamy. Jest ok. Ale czy się odpowiednio zabezpieczamy?

Dziś biznes pracuje, działa, wypłaca – a jutro?

Różnie z tym bywa.

Zabezpieczaj się aktywnie w AKTYWA – KROK 3 – ZOBACZ!


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.