„Radość wolności jest takim darem, który się gubi, jeśli się tylko źle go używa”. (G. Borsara)

Można być na bezludnej wyspie i być „wolnym”. Z jednej strony masz dużo przestrzeni dla siebie, z drugiej – nie masz z kim pogadać.
Można być bogatym, ale nie mieć nikogo wokół siebie i być biednym w relacje z innymi osobami.
Każdy z Nas wolność może spostrzegać w nieco odmienny sposób. Ważne jednak – aby czuć się wolnym w każdym miejscu w którym się pojawiamy, a natura….jest najlepszym tego przykładem. Szczególnie z bliskimi dla Ciebie osobami.

Siłownia – to znowu zdrowy testosteron oraz serotonina. Dwa związki które powinny być ze sobą w naszym organizmie, zawsze w symbiozie. Mają one także duży wpływ na naszą wolność, dobre samopoczucie, pogodę ducha oraz pewność siebie….

Korzystaj z ruchu, przyrody. Po prostu –  Oddychaj pełną piersią!

 


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Polacy oszczędzają! Nadal jednak daleko Nam do czołówki krajów europejskich

Zamknij