Obecne czasy to czasy walut a nie fizycznych pieniędzy. Każda waluta powinna mieć pokrycie w dobrach materialnych.

Ale czy każda ma?

W przeciągu jednego pokolenia a więc od 1950 roku dolar stracił 90% swojej siły nabywczej. Osiągnał zaledwie 10 centów po  około 70 latach swojej wartości.

Smutne jest również to że niektóre narodowości nie liczą się z inflacją. W większości krajów jest to 90 % społeczeństwa a 99% jej najzwyczajniej w świecie nie rozumie.

Kiedyś pieniądz miał wartość. Był mąką, jajkiem czy owocem. Dziś poprzez olbrzymi dodruk, poprzez to że jest zmanipulowany i kierowany przez ekscentrycznych polityków monetarnych – traci na wartości.

Wszędzie jesteśmy zachęcani do brania kredytów. Nikt Nas nie uczy w szkołach oszczędzania i zabezpieczania przyszłości. Bo po co taki przedmiot?! , kto wtedy będzie brał kredyty i pracował na rząd i elity?!

Co Nam pozostaje? – Otóż własne myślenie.

Zamiana środka płatniczego na złoto ((dostępne dla mas i niestety koniunkturalne i sterowane) lub diamenty (bezpieczne, niekoniunkturalne, mobilne i co istotne – poufne!).

Wybór należy do Ciebie. Ja – wybrałem oba!

W przypadku diamentów jak i złota warto rozpocząć współpracę z specjalistami.

 Poniżej poznasz aktywa dostępne kiedyś dla nielicznych, obecnie praktycznie dla każdego.

Warto zabezpieczać swój majątek,  pomnażać go, pozostając ciągle jego jedynym prawnym właścicielem!

 

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

 
 
 
 

Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Jak robić PROFESJONALNY MARKETING, uzyskując przy tym ponadprzeciętne efekty

Zamknij