Dość „ostry” motywator. Osobiście odebrałem go bardzo dobrze.  Jak jednak odnieść się do wypowiedzi w której osoba występująca w filmiku porównuje osiągnięcie przez nas sukcesu do sytuacji w której mamy bezgraniczną chęć zaczerpnięcia powietrza pod wodą? Czy  sukces możemy uzyskać  kosztem spania, jedzenia czy też na przykład chęci priorytowego wykonania tego co nam sprawia w danym momencie  większą przyjemność?

Z pewnością w dążeniu do celu musimy być uparci, mieć go sobie już wyznaczonym i po prostu  do niego dążyć. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli skupiam się nad czymś dla mnie ważnym to faktycznie „nic mnie nie uśpi” i nikt „mnie na „siłę nie nakarmi”. Tak, czy inaczej musimy być świadomi tego że nasz system biologiczny jak „głodny sukcesu” by nie był musi czasami pospać i coś zjeść. Uczeni z pewnego Uniwersytetu z Illinois których zainspirowała natura, stworzyli kompozyt który ma system krwionośny. Uzyskali w ten sposób wielofunkcyjny materiał który jest zdolny do samo naprawiania się, schłodzenia i wielu innych zalet. Nasz organizm natomiast nie jest samowystarczalny i musimy o niego odpowiednio zadbać. Zapraszam do obejrzenia video. Proszę również o komentarze na blogu. Napiszcie jak Wy go odbieracie. Napisy włączamy w video ręcznie, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

„Secrets to Success! How bad do you want it” Napisy pl

http://youtu.be/soV691GK5CA


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
POLITYKA PRYWATNOŚCI wieslawmoroz.pl
Zamknij