Złoto rozpoczyna największą hossę w historii – twierdzi kanadyjski miliarder

Złoto z łatwością przebije historyczne maksima w okolicach 1900 USD za uncję. Znajdzie się znacznie wyżej, gdy nadejdzie recesja i rozpocznie się bessa na giełdzie. To jest nieuniknione – twierdzi kanadyjski miliarder Frank Giustra.

 
 

Właśnie zaczyna się największa hossa na złocie w historii. To jest trzeci etap potężnego rynku byka, który zaczął się w 2001 roku – stwierdził kanadyjski miliarder Frank Giustra w najnowszym odcinku(link is external) podcastu Palisade Radio.

„Złoto z łatwością przebije historyczne maksima”

Według kanadyjskiego miliardera, złoto wchodzi w trzeci etap wielkiej hossy. Zdaniem Giustry, który jest prezesem firm Leagold Mining oraz Fiore Group, będzie to najbardziej imponujący etap.

– To będzie prawdopodobnie finałowy etap tej hossy, ale najbardziej efektowny. Wszystko zaczęło się w 2001 roku, drugi etap zaczął się w 2009 roku. To co oglądaliśmy na złocie w ostatnich latach to była tylko drobna przerwa w potężnym trendzie wzrostowym – uważa Giustra.


Jak rozpoznać toksycznych ludzi?11 dziwnych rzeczy, które kupują tylko miliarderzyWoda imbirowa: napój do spalania tłuszczu z talii, brzucha i ud

Internet jest zalewany niezliczonymi dietami, recepturami i lekarstwami na naturalną utratę wagi i prawdopodobnie wypróbowaliśmy sporą ich liczbę. Jeden ten przepis wyróżnia się wydajnością i szybkimi rezultatami.


woda imbirowa

Woda imbirowa naprawdę gwarantuje wyniki, jeśli chodzi o utratę wagi. Pomaga spalać tłuszcz z najbardziej upartych miejsc i zrzucać kilogramy w mgnieniu oka. Biodra i okolice brzucha, które są najtrudniejsze do ukształtowania nie będą już waszym problematycznym obszarem. Ponadto, oprócz pomagania ci w odchudzaniu, woda z imbiru jest niesamowicie zdrowa i promuje Twoje ogólne zdrowie i chroni przed wieloma chorobami.Woda imbirowa korzyści zdrowotne

Obniża poziom cholesterolu – regularne spożywanie wody imbirowej obniży wysoki poziom cholesterolu i zapobiegnie chorobom związanym z tą chorobą.
Nadciśnienie – woda imbirowa pomoże Ci regulować nadciśnienie i zwalczać powstawanie skrzepów krwi tętniczej.

Właściwości przeciwzapalne – Woda imbirowa ma silne właściwości przeciwzapalne i zapobiega wystąpieniu choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatyzmu.
Silne właściwości antyoksydacyjne – woda imbirowa zapobiega uszkodzeniom wolnych rodników ze względu na silne właściwości przeciwutleniające.
Właściwości przeciwnowotworowe – ponieważ ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwnowotworowe, woda imbirowa chroni przed wszelkimi nowotworami.


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Jesteś już w posiadaniu „zarabiającego bloga”? Jeżeli nie, to dowiedz się jak go szybko stworzyć

Zamknij