Jakbym nie rozpoczął tego wpisu to słowo, obrazek oraz video, jak zwykle zadziałają najlepiej.  Dlatego też swoim tekstem, swoją grafiką a „zapożyczonym” video z You Tube chciałbym Was zachęcić do zrozumienia tytułu tego wpisu.

Film który umieściłem poniżej jest dla wszystkich tych, którzy uważają że praca w sieci to piramida, że marketing sieciowy to jedynie „zapełnianie struktury”, że w sieci zarabiać się nie da  i że to ..strata czasu.

Krótkie wyjaśnienie czym jest marketing sieciowy.

Każdy biznes, czy też firma produktowa potrzebuje klientów a więc jednostki ludzkiej. W wielu przypadkach więc, zamiast zakupu drogiej reklamy przez firmę  na jej produkty,  o wiele prostszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest wprowadzenie programu partnerskiego. Program Partnerski (PP) polega na tym że promując usługi danej firmy poprzez swój link (tzw. reflink), system wie kto kogo i komu polecił a więc wie komu prowizję należy wypłacić.

Przykład.

Rejestrujesz się do firmy która oferuje np.  narzędzia do e-marketingu. Zarejestrowałeś się  z polecenia osoby która już w firmie jest  aktywna i kupiła interesujące ją produkty marketingowe. Podobnie robisz ty.  Poprzez swój link partnerski do firmy, zapraszasz kolejne osoby a one następne i Twoja struktura z każdym poziomem się rozbudowują. Część z tych osób kupuje usługi lub produkty firmy a Ty tym samym dostajesz  z tego tytułu prowizję. Im więcej klientów zaprosisz i usług sprzedasz – tym więcej zarobisz. Przekładając to działanie na naszą codzienność, wygląda to już mniej efektownie. Idziemy do sklepu w którym widzimy super spodnie. Kupujemy je. Wiedząc że podobne chciał kupić np. nasz znajomy Adam,  dzwonimy do niego oraz informujemy że widzieliśmy spodnie które pewnie chciałby mieć. W ramach „informacji zwrotnej” za polecenie, otrzymamy od znajomego podziękowanie lub zaproszenie na piwo. Robiąc to samo  w Internecie – oprócz podziękowania – piwa – dodatkowo możemy otrzymać prowizję partnerską.

Fajnie?

Oczywiście.

Wielu Liderów buduje w firmach internetowych tzw. MLM ( marketing wielopoziomowy) potężne struktury klientów oraz partnerów biznesowych. Będąc ich „sponsorami” pokazują jak w danej firmie należy działać, jaki ma plan marketingowy, jakie produkty oraz w jaki sposób można w niej zarabiać.  W tym przypadku ważne jest dla nas to co firma ma nam do zaoferowania, gdzie  jest zarejestrowana,  jej stabilność, w jakiej formie otrzymamy prowizje a także jakie ma procesory płatnicze lub konta bankowe do wpłat i wypłat. W ten oto sposób projekty internetowe funkcjonują a poprzez ich rekomendacje i polecanie zostajemy odpowiednio wynagradzani – nawet prowizją stuprocentową.

Jedna z firm w której pracuję i polecam jej narzędzia marketingowe płaci mi 10$ za każdą osobę która u niej kupi produkty. Każda z tych zaproszonych osób w tym i ja, opłaca abonament miesięczny za 11,5 $. Mając takich osób około trzydziestu, miesięcznie zarabiam 300$ i to pasywnie. Każda z nich opłaca co miesiąc subskrybowaną opłatę abonamentową a więc za raz wykonaną pracę polegającą na pokazaniu im tego biznesu otrzymuję 300$ co miesiąc.  Będę miał  50 osób – zarobię 500$ miesięcznie, 100 osób – …tysiąc dolarów miesięcznie. Wszystko tak naprawdę zależy od nas..i od naszej pracy. Zauważ że osoby te nie zostały zmuszone do zakupu produktów firmy. Oceniły że są dla nich na tyle wartościowe – że warto za nie płacić.  Zobacz poniżej screen – widać na nim prowizje które otrzymuję od osób którym poleciłem ten biznes. Gdy klikniesz TU to zapoznasz się z tym biznesem na mojej oficjalnej stronie na której go promuję. Skoro ja tam zarabiam – to ty też możesz spróbować.

 

aiop comission

 

Wiele osób na dzień dzisiejszy nie myśli o tym co się może wydarzyć za kilka dni, miesięcy czy lat. Praca na etacie nie jest już na tyle stabilna ( w sumie nigdy nie była) aby nie zacząć szukać dodatkowych źródeł dochodu lub po prostu oszczędzać.  Dziś pracę mamy – jutro niekoniecznie. Podobnie ze zdrowiem.  „Chorego” w pracy nie lubią – co też pewnie wiesz. Dlatego też wszelkie stabilne działania w marketingu online które chociaż w małym ułamku będą dążyć do Twojej stabilności finansowej będą też dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.  Na pewno lepszym niż ciągłe narzekanie na rząd, pracę i obwinianie ich za to że mało zarabiasz.

 

Całą prawdę o Marketingu Sieciowym poznasz poniżej. Otrzymasz również odpowiedź na…

Jak oni to robią? i Dlaczego?

Czy każdy tak może? Ile zarabiają? Po co to robią?

Czy można zbudować stabilny dochód Online?

Jak się z tego utrzymać i czy jest to w ogóle możliwe?

Czy można być niezależnym finansowo?

Czy ważny jest wiek, wykształcenie?

Na te i wiele innych pytań, odpowiedź znajdziesz w poniższym video. Jeżeli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, chcesz podjąć wyzwanie, spróbować, zobaczyć, ocenić – kliknij u góry w zakładkę „Współpracuj”

Pamiętaj że nikt za Ciebie nie zadecyduje ile będziesz zarabiać w Internecie. Decydujesz o tym Ty sam!


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

2 Komentarze

Czes³aw · 17 grudnia 2016 o 02:06

Super tekst, szukałem go w necie także znalazłem, interesujące rady na pewno jest użyję, chciałbym dowiedzieć się dużo o wygrywaniu w internecie

Emilia · 16 kwietnia 2017 o 07:35

Tak, to prawda co piszesz, że ludzi nie obchodzi to, co za kilka miesięcy się wydarzy, nie mówiąc już o latach do przodu. A taki marketing online jednak pozwala budować powoli, stabilność finansową. Im większa i silniejsza jest grupa, tym większa szanse, że przetrwa lata, a my stworzymy stabilni i długoterminowy biznes. Z taką grupą można również budować inne biznesy! A dochód pasywny z takiej grupy, jest wynagrodzeniem na naszą, ciężką pracę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.