Tiberius Group, założona w 2005 roku jako firma zajmująca się zarządzaniem zasobami towarowymi, zarządza aktywami o wartości 350 milionów dolarów

Firma planuje wydanie Tiberius Coin, którego wartość będzie wiązała się z ceną miedzi, aluminium, niklu, kobaltu, cyny, złota i platyny. Giuseppe Rapallo, dyrektor generalny Tiberius Technology Ventures AG, który poprowadzi produkt, powiedział:

Zamiast tworzyć zwykłą cyfrową walutę jako towar, wybraliśmy mieszankę metali technologicznych, metali trwałości i metali używanych w pojazdach elektrycznych. Pozwoli to na dywersyfikację monety, czyniąc ją bardziej stabilną i atrakcyjną dla inwestorów.

 

 
 

 

Rapallo powiedział również, że moneta będzie oferowana w wysokości około 0,70 USD i sprzedawana zgodnie z prawem szwajcarskim, podczas gdy jej podaż będzie opierać się na popycie i ograniczonej dostępności podstawowych metali. Firma podobno wybrała estońską giełdę LATOKEN, ponieważ według Rapallo spełnia ona niezbędne standardy regulacyjne…..

 

 


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Jak robić PROFESJONALNY MARKETING, uzyskując przy tym ponadprzeciętne efekty

Zamknij