Zaangażowanie naszych odbiorców jest bardzo ważne. Szczególnie w miejscu w którym dzielimy się swoją wiedzą, pracą, informacją oraz biznesem.

Czy chciałbyś mieć 5-10% konwersji zaangażowanych fanów w ruchu organicznym?!

Jak pewnie już wiesz posiadanie firmowego lub prywatnego fanpage na Facebooku ma wiele zalet. Wykorzystaj szeroki wachlarz możliwości w tym bezpłatnym tunelu komunikacyjnym

  1. Łatwy kontakt z klientem. Dzięki Facebookowi klienci w szybki i łatwy sposób mogą się z Tobą skontaktować.
  2. Rozwój komunikacji obustronnej: nadawca – odbiorca. Facebook ułatwia przekazywania informacji między klientem a firmą i odwrotnie.
  3. Wchodzenie w interakcje z odbiorcami. Prowadząc fanapage możesz rozmawiać z klientami tu i teraz.
  4. Szerokie możliwości informacyjne. Facebook to doskonały kanał informacyjny. Dzięki niemu z łatwością przekażesz odbiorcom każdy news.
  5. Kształtowanie grupy docelowej na podstawie danych zgromadzonych przez FB. Facebook gromadzi dane dotyczące m.in.: wieku, płci, miejsca zamieszkania, zainteresowań, polubień. Dzięki temu w szybki sposób skierujesz swoje komunikaty do wybranej grupy docelowej.
  6. Docieranie do rzeczywistych odbiorców. Prowadząc fanpage możesz poznać kim są Twoi klienci. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na kierowanie komunikatów do osób spoza kręgu zainteresowania Twoją działalnością.
  7. Budowanie wizerunku marki. Działając na FB tworzysz swoją markę, dajesz się poznać i polubić.
  8. Promowanie produktów, usług oraz wydarzeń. Facebook to doskonały kanał służący do promocji prowadzonych przez Ciebie działań.
  9. Szeroki zasięg. Fanpage dociera do znacznie szerszego grona odbiorców niż tradycyjny marketing. Dodatkowo możesz na bieżąco śledzić np. ile osób zobaczyło Twoją reklamę.
  10. Niskie koszty. Tradycyjny marketing jest znacznie droższy, a jego zasięg znacznie mniejszy.
 
Guarium
 

Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Branżowe informacje z rynku złota – 17.08.2019

Zamknij