Budowanie przyszłej niezależności oraz zabezpieczenia na emeryturę w złocie nie jest już niczym nowym

Widać to po tym jak rynek żółtego kruszcu rozwija się w Polsce (kupują je nie tylko Ci mniejsi, ale też i Ci więksi ZOBACZ!). Od dobrych kilku lat następuje nagły wzrost sprzedaży połączony ze rosnącą świadomością o możliwościach inwestycyjnych i ubezpieczeniowych metali szlachetnych.

1.Współpracując z firmą Auvesta mam możliwość łatwego nabywania fizycznych sztab metali szlachetnych: złota, srebra, platyny, palladu.

2.Zakupy mogę dokonywać  jednorazowo lub regularnie. Co najważniejsze mogę kupić metale szlachetne już od 1 euro do 15 % taniej.

3.Przy przechowywaniu mam automatycznie przyporządkowany numer sztaby. W każdej chwili mogę sprawdzić swoje zasoby z konta online.

4.Wysoki poziom bezpieczeństwa, metale przechowywane są w sejfach i ubezpieczone na 100 % przed rabunkiem czy kradzieżą.

5.Aktywa są kontrolowane przez niezależnego kontrolera. Mam dostęp do aktualizowanych zasobów, codziennie online.

6.Certyfikowani producenci LBMA

7.W każdej chwili mogę wymienić aktywa na pieniądze.

8.Tzw. „gratyfikacja odroczona” za polecanie produktów handlowych firmy. Zarabiamy na marketingu.

Jak widać solidna konstrukcja zabezpieczeń nie wymaga od Nas ogromnych nakładów

 
 

Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Ryzyko a … Praca w Internecie..

Zamknij