Na swoich blogach, stronach przedstawiam opcje i możliwości zarabiania różnej „maści”. Są one mniej lub bardziej inwestycyjnie złożone. Dla niektórych liderów, marketerów czy rentierów Internet jest jedynym źródłem utrzymania. W innych przypadkach są dodatkiem z całkiem godziwym dochodem. Wyobraź sobie jednak sytuację w której pracujesz na etacie, masz mniejszy lub większy przychód i żyjesz z świadomością że przyszła emerytura będzie..lub też jej nie będzie.

Z pewnością wiesz że po 40 latach płacenia składek „nie masz prawa” do otrzymywania emerytury a jedynie do świadczeń które zostaną Ci wypłacone w przypadku jeżeli Państwo będzie na to stać.

Czy nie sądzisz że w takiej sytuacji warto się zabezpieczyć i „wyhodować” sobie dodatkowy dochód ? Potem może już być za późno.

Czas w tym momencie – nie jest Naszym sprzymierzeńcem.

 

 

Jeżeli chcesz uzyskać wymarzony  cel i z czasem niezależność finansową to musisz wziąć pod uwagę dwie opcje które dla Ciebie teraz przedstawię.

 

WYDAJNY PODZIAŁ PENSJI – PRZYCHODU

 

 

Zadam Ci pytanie. Czy Twoim zdaniem warto odkładać, inwestować w złoto?

Jeszcze kilka lat do tyłu nawet bym nie pomyślał  że taką możliwość w ogóle wezmę pod uwagę. Obecnie to jest dużo prostsze ponieważ mamy możliwość zakupu nie kilograma złota (na co stać było tylko nielicznych) a …1 grama. Wyobraź sobie sytuację że robisz miesięczne swoje wkłady inwestycyjne w sprawdzonej , certyfikowanej firmie np. 25 czy 50 euro miesięcznie. Tworzysz w ten sposób swoistą „skarbonkę” na przyszłość. Większość z Nas żyje dniem dzisiejszym i nie interesuje go co wydarzy się w przestrzeni najbliższych lat.

Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu powinny się liczyć z tym, że kiedyś:
– mogą zostać zwolnieni z pracy
– ich firma może upaść
– nie będą mogli pracować z powodu np. choroby
Gdy mamy do spłacenia raty , kredyty oraz utrzymujemy rodzinę utrata pracy dla nas może skończyć się tragicznie….

Skoro jesteś na tym blogu, czytasz informacje o możliwościach zabezpieczenia, dorobienia lub zarobienia obok stałej pracy, to już jesteś o krok od statystycznego Polaka który żyje tylko i wyłącznie swoją pracą na etacie. A przecież w dobie cyfryzacji, nowych technologii w Internecie, mamy dodatkowo dużo innych intratnych propozycji.

 


Kolejna możliwość………Diamenty!

Chcesz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość i niezależność finansową w oparciu o własny kapitał?

Czy już zacząłeś regularnie odkładać pieniądze na swoją emeryturę? (oczywiście nie piszę tu o …ZUS-ie)

„Gdyby sukces mierzyć poprzez osiągnięcia finansowe, to niezależnie od miejsca na ziemi, kraju, ustroju, gospodarki, odnosi go nie więcej niż 2% ludzi. Tylko tylu mieszkańców Ziemi może pochwalić się poziomem życia istotnie lepszym od większości społeczeństwa”

Czy Ty będziesz jednym z nas wśród tych 2% w tym roku, w kolejnym, za lat 5 i za lat 20? Jak tego dokonać?

Otóż na co dzień prywatnie budujemy swego rodzaju „portfel finansowo – oszczędnościowy” który daje nam świadomość (nie pewność) zabezpieczenia oraz wspomnianego bezpieczeństwa na przyszłość.
Jest to zazwyczaj papier – moneta która z dnia na dzień nam topnieje i tak naprawdę nie daje komfortu sytuacji odnośnie tego co będzie za rok..dwa…czy za 10 lat.

Rozwiązaniem tego problemu może być ..Spółdzielnia.

Spółdzielnia której ambicją jest budowa największej w Polsce społeczności klubowej, składającej się z zadowolonych i świadomych finansowo spółdzielców oraz inwestorów, doceniających komfort posiadania bezpiecznego zaplecza inwestycyjnego w postaci:…

 

Nasze spotkania na otwartych eventach Prevalue COOPERATIVE OWNERS

 

 

Osobiście PreValue potraktowałem  jako solidne zabezpieczenie na pokolenia.
‪PreValue jest częścią Akademii Milionerów (ZOBACZ) w której zarabiam i jestem w Radzie Liderów a jednocześnie edukuje się i buduję swój MAJĄTEK W AKTYWA w PV.
Warto zadać sobie pytanie  czy za 5, 10 czy 15 lat nadal będziesz miał korzyści i zyski z  TEGO CO OBECNIE ROBISZ.  Z tych samych projektów biznesowych
lub z pracy jaką masz. Czy za „iks” lat nadal będziesz miał z tego zyski? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. Ja postanowiłem cześć mojego dochodu  pomnażać, zabezpieczać i chronić w mocno  przemyślany sposób – a jest nim wspomniana Spółdzielnia Właścicieli Majątku – PreValue.

Dlaczego dywersyfikuję w Spółdzielnię Prevalue i dlaczego Diamenty Inwestycyjne:

-Prevalue nie jest spółką z o.o. czy też jednoosobową działalnością gospodarczą a prawnym podmiotem o nazwie “Spółdzielnia”

-Dzięki takiemu rozwiązaniu prawnemu inwestorzy mają pełną kontrolę nad tym co się dzieje w spółdzielni.

-Każdy inwestor jest na równych prawach, ma prawo głosu na walnym zgromadzeniu

-Dołączając do Prevalue stajesz się wspólnikiem całej spółdzielni

-Żaden urząd i komornik nie może zająć twojego kapitału przez co tworzysz sobie solidne zabezpieczenie w aktywach trwałych na przyszłość

-Wszystkie diamenty są certyfikowane przez najwyższą światową instytucję GIA co pozwala określić ich 100% wartość.

Rynek diamentowy nie jest rynkiem spekulacyjnym, a cena diamentów od zawsze systematycznie wzrasta

-Popyt na diamenty zawsze był, natomiast ze względu na coraz trudniejsze wydobycie jest ich coraz mniej przez co mają duży potencjał ceny

-Jest to najbardziej skumulowane dobro na świecie. Można milion złotych przewieźć w kieszeni

 

NA CZYM MOŻEMY ZARABIAĆ:

Jako spółdzielca masz wiele możliwości generowania dochodów.

Przedstawię ci 3 z nich:

Kupujesz diamenty inwestycyjne – Możesz zakupić dowolną ilość diamentów na bardzo korzystnych warunkach,  z dużym dyskontem. Diamenty możesz zabrać do siebie do domu.
Każdego miesiąca diamenty zyskują na wartości a Ty możesz je sprzedać w dowolnym momencie.

Ceny diamentów zależą od twojego portfela.
O okazjach dowiesz się w wewnętrznym panelu Prevalue

Inwestujesz w udziały wspólnego majątku Prevalue.

Program obrotowy to 19-24% w rabacie diamentowym lub można spieniężyć ten diament i uzyskać 14-18% w gotowce.
Pod koniec roku jest robione podsumowanie i rozliczenie się z udziałowcami.
Zyski spółdzielni są dzielone pomiędzy spółdzielcami w zależności od posiadanych udziałów.
W ten sposób otrzymujesz roczną pasywną dywidendę.

Korzystając z pasywnego programu obrotowego.

Jeśli wybrałeś „profil kwalifikowany” –  kwota to 5850zł lub osiągniesz status spółdzielcy kwalifikowanego możesz brać udział w programie obrotowym.

Program ten pozwala na wspomniane powyżej zyski między 14% – 18 % w okresie 18 miesięcy –  w gotówce lub 19%  – 24% w rabacie diamentowym czyli zysk odbiera się w fizycznych lub udziałach w Spółdzielni. Możesz wycofać swój kapitał w każdym momencie zgodnie z regulaminem.

PROGRAM KLUBOWY

Każdy spółdzielca może tworzyć swoje Kluby Spółdzielcze i z tego tytułu otrzymywać co miesięczne tantiemy. Każdy kolejny spółdzielca w Twoim klubie daje możliwość awansu na kolejny poziom kariery.

 

 

W każdej z powyższych opcji możesz być przedstawicielem, partnerem handlowym, marketingowcem. Rekomendując, polecając produkty tych firm oprócz zabezpieczania kapitału, możesz też dodatkowo zarabiać.

 


Wiesław Moroz

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu wieslawmoroz.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Aktywność
Zamknij